آگهر رایگان|نیاز|آگهی|جستجو|با جاردونی
جستجوی بالای سایت
A A A

توافق نامه کاربری

توافق نامه کاربری

به وب سایت تبلیغاتی جاردونی JARDOONI.IRخوش آمدید

*شما ضمن استفاده از وب سایت تبلیغاتی جاردونی و ایزارهای آن موافقت خود را با ضوابط و شرایط این وب سایت اعلام می کنید و این ضوابط و شرایط بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران نهیه و تنظیم گردیده و لازم الجرا میباشند.

*تمامی کالاها و خدمات ارائه شده در سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

* استفاده از خدمات وب سایت جاردونی بجز مواردی که شامل پرداخت هزینه در جهت عرضه خدمات بهتر میگردد رایگان است

*مسئولیت صحت و کیفیت آگهی ها ی داخل سایت مستقیما به عهده آگهی دهند بوده و وب سایت تبلیغاتی جاردونی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندرد و نمی پذیرد.

*لطفا قبل از واریز وجه به حساب آگهی دهندگان کالای خود را تحویل گرفته و پس از مطابقت آن با آنچه آگهی شده و اطمینان از صحت و درستی آن اقدام به واریز وجه نمائید.

*با ارسال یک آگهی در سایت جاردونی مسئولیت حقوقی کامل آن و بر رسی صحت و مطابقت آن با قوانین و اخلاق جامعه جمهوری اسلامی ایران به عهده شما خواهد بود و ضمنا شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایطی که در ذیل عنوان شده موافقت کرده اید.

*وقتی که شما یک آگهی ارسال میکنید بر اساس حروف کلیدی و یا دسته بندی که شما انتخاب میکنید ممکن است تا 24 ساعت در سایت قابل جستجو نباشد و سایت جاردونی نمیتواند زمان دقیقی را برای جستجوی آن در سایت متصور شود. و نتایج آن بستگی به فاکتورهای مشخصی مانند فهرست بندی، عنوان، زمان؛ کلمات کلیدی انتخابی و قیمت و آیتمهای دیگر دارد.

*آکهی کالاها و خدمات غیر مجاز و یا غیرموافق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز آگهی های مخل در حقوق شخص ثالث و یا سیاست های وب سایت جاردونی  و یا مخالف با قوانین موضوعه و نیز اخلاق حسنه و عرف اسلام ممنوع بوده و در صورت مشاهده از انعکاس آن جلوگیری میشود. به یقین خسارت حاصله ناشی از این گونه آگهی ها به طور مستقیم با شخص آگهی دهند می باشد.

*ارسال آگهی از جانب کاربران الزاما به معنای قبول و انتشار آن از سوی وب سایت جاردونی  نیست و وب سایت جاردونی بنا بر صلاحدید خود می تواند از انتشار برخی آگهی ها که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت ندارد و نیز در آن احتمال بزه میدهد و یا بر خلاف سیاستهای کلی سایت میباشد امتناع نموده و یا از انتشار آن جلوگیری نماید. در این خصوص وب سایت تبلیغاتی جاردونی ملزم به پاسخگوئی و ذکر علت نخواهد بود و راسا میتواند اقدام به این عمل نماید.

*وب سایت جاردونی اختیار دارد تا در صورتی که یک آگهی و یا کاربری به حقوق قانونی این وب سایت تجاوز نموده و یا در امر سایت اخلال ایجاد نماید آن آگهی را حذف و یا آن کاربر را بدون هیچ گونه تذکری از سایت حذف نماید و همچنین از ورو د کاربر به صورت های مختلف ممانعت به عمل آورد در این موارد کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت و هیچ گونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

*سایت جاردونی حق آن را دارد که اطلاعات اشخاص را حتی به هنگام قطع عضویت کابر با سایت جاردونی را در سایت بایگانی داشته باشد و حق اعتراضی برای کاربر وجود ندارد.

*کاربران حق استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی از مدیریت این وب سایت را نخواهند داشت و چنانچه از این ناحیه خسارت و یا خساراتی متوجه وب سایت تبلیغاتی جاردونی شود حق پی گیری از طریق مراجع قانونی برای وب سایت جاردونی و دریافت خسارت یا خسارات وارده محفوظ خواهد بود.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‌های جاردونی

*وب سایت  جاردونی در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد . شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‌دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‌ها با خود کاربران است.

*این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‌ ها است. ممکن است لینک‌هایی از طریق سایت‌ جاردونی به سایت‌ها و یا مضامین و یا فایل‌هایی که در کنترل جاردونی نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‌ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‌هایی نیست. جاردونی هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‌ها، فایل‌ها و مضامین از طریق لینک‌های قرار داده شده ندارد. به علاوه جاردونی، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‌ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‌های قرار داده شده در جاردونی به آنها دسترسی دارید را تضمین نمی‌کند.

*ما نمی‌توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‌ها، خدمات یا ابزارهای‌مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‌ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‌ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‌ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‌ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‌پذیریم.

حفظ حریم خصوصی

*ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی جاردونی توضیح داده شده، استفاده می‌کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم .

عمومی

*جاردونی و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع‌کنندگان رسمی جاردونی هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌های جاردونی توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند، یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‌شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.

*اگر هر بندی از این توافق‌نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند.

*ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‌ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‌کند.

*عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

*به جز بیانیه‌ های صریحی که به گونه‌ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‌های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی‌ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‌اید، به شما اخطار قانونی می‌دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد. ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در جاردونی اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم شخصی

به وب سایت تبلیغاتی جاردونی JARDOONI.IR خوش آمدید

سیاست حفظ حریم شخصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور انجام خدمات در وب‏سایت‏ها، ابزارها، برنامه‏ ها، و خدمات جاردونی است. این سیاست، به طور کلی در وب‌سایت جاردونی و محتوای این وب‏سایت، و دیگر وب‏سایت‏های مرتبط، با این وب سایت به کار برده می‏شود.

با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‏کنید..  شما می‏توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد سایت‏های ما شده و در آن‏ها بجستجو بپردازید اما زمانیکه ثبت نام نمودید دیگر به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‏شوید.

در صورتیکه ثبت نام کردید اطلاعات شخصی ارائه شده شما مانند نام و نشانی ایمیل و شماره تماس و نشانی پستی نزد ما به امانت میماند اما در صورت درخواست مراجع انتظامی ناگزیر به ارائه آنها به آن مراجع خواهیم بود. ولی در صورت حمله هکرها که معمولا در سایت ها ی اینترنتی ممکن است اتفاق بیافتد این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را پذیزا نحواهد بود.

دروب سایت تبلیغاتی جاردونی هیچ گونه دادو ستدی بصورت مستقیم انجام نمی پذیرد و وب سایت جاردونی صرفا به منظور آگاهی رسانی در خواست های فروش و در خواست های خرید بین تمامی اقشار راه اندازی شده است. لذا از قرار دادن و افشاء حساب های بانکی خود در معرض عموم و همچنین در اختیار افراد ناشناس جدا پرهیز کنید.

مسئولیت صحت و درستی آگهی ها به عهده آگهی دهند است و سایت جاردونی هیچ گونه تعهدی در باره صحت و درستی اطلاعات آگهی شده را پذیرا نمی باشد. بنابر این ابتدا اینکه قبل از هرگونه اقدامی جهت معاملات از صحت و درستی جنس آگهی شده اطلاع حاصل کنید و دیگر اینکه از واریز هر گونه وجه نقد به حساب اشخاص قبل از رویت و تحویل مورد معامله خود داری نمائید. سایت جاردونی هیچ گونه تعهدی را در مورد سوء استفاده ها و کلاه برداری های اینچنینی متقبل نمی شود.

اطلاعات شخصی شما به هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی فروخته و یا به اجاره داده نمی شود. بنا به صلاحدید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت سیاست‏هایمان، پاسخ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.

اطلاعاتی که شما در جاردونی به اشتراک گذاشته ‏اید

نام و نام خانوادگی شما توسط جاردونی نمایش داده می‏شود (و همچنین در دسترس عموم قرار دارد) و به تمام فعالیت‏های شما در JARDOONI.IR متصل است. مردم می‏توانند نظرات، آگهی‏ها، بازخورد، یا هرگونه اطلاعاتی که شما انتخاب کردید تا به نمایش عموم گذاشته شود را مشاهده کنند. در صورت استفاده از مکانهای اینترنتی عمومی مانند کافی نتها و یا سایت های گروهی در بکار گیری از موارد امنیتی عمومی دقت نمائید. عدم دقت و بکار گیری موارد امنیتی باعث افشاء اطلاعات شخصی شما خواهد بود و در این صورت سایت جاردونی هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد بود. .

حفاظت از حساب کاربری نام کاربری و رمز عبور شما تنها مجوز شما برای ورود به سامانه تبلیغاتی جاردونی می باشد. بنابر این سعی کنید از رمز عبور قوی برای ورود به سامانه جاردونی استفاده کنید و دیگر اینکه از افشاء رمز عبور خود در سامانه جاردونی و در معرض عموم قرار دادن آن خود داری کنید و همچنین آنها را در اختیار اشخاصی که نمیشناسید قرار ندهید. در صورت سوء استفاده اشخاص ثالث سایت جاردونی هیچ گونه مسئولیت و تعهدی را نمی پذیرد. و عواقب سوء آن منحصرا با صاحب حساب کاربری خواهد بود.

دستیابی، مرور و تغییر اطلاعات شخصی

شما شما میتوانید رمز عبور خود را به نحو دلخواه خود بار ها و بارها با مراجعه به پنل کاربری خود تغییر دهید. در صورت فراموشی رمز عبور میتوانید مجددا آن را درخواست نمائید.

عمومی

ممکن است که سیاست حفظ حریم شخصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق مرکز پیام، اطلاع رسانی‏های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.

شرایط ثبت آگهی

ضوابط استفاده از آگهی ها

به وب سایت تبلیغاتی جاردونی JARDOONI.IR  خوش آمدید

*  آگهی‌دهندگان ملزم به رعایت موارد زیر برای ثبت آگهی میباشند

سن آگهی دهنده باید بالای 18 سال باشد

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، نداشته باشد

ناقض حریم شخصی افراد نباشد

آگهی‌های فروشی در بخش‌های «مربوط به خانه» و «شخصی»، حتما دارای تصویر باشد

از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه، استفاده نشده باشد

قیمت در عنوان آگهی درج نشده باشد

از هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف، به دور باشد

از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند استفاده نشده باشد

برای آگهی‌های فارسی ختما از حروف و کلمات فارسی استفاده شده باشد

قابلیت خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای، ممنئوع است

ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،ممنوع است فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»، ممنوع است

هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی، ممنوع است

شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، اجازه ثبت در موارد ندارند

هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)، ممنوع است

آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی، ممنوع است

هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن، ممنوع است

کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد، ممنوع هستند

فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن، ممنوع است

خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،ممنوع است

آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج،ممنوع است

خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز با ارائه مجوز،اجازه ثبت آگهی در موارد مربوطه را ندارند.

آگهی فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن، ممنوع هستند

آگهی هرگونه خدمات مرتبط با گرین‌کارت یا اقامت کشورها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آن‌ها وجود دارد، ممنوع است

آگهی خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،ممنوع است

آگهی خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»، ممنوع است

آگهی درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور، ممنوع است

درج شماره حساب در متن آگهی، ممنوع است

خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،ممنوع هستند

آگهی معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با فتیله را دارند، ممنوع است

آگهی خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار، ممنوع است

آگهی خرید و فروش مواد غذایی، تقویتی و مکمل‌های ورزشی، ممنوع است

آگهی نصب برنامه‌های جانبی موبایل و ویندوز، ممنوع است

آگهی فروش و واگذاری پنل پیامک انبوه،ممنوع است

درج آگهی‌های دوره‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس، ممنوع است

درج آگهی‌ خودروهای غیر قابل خرید و فروش در ایران، ممنوع است

درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز، ممنوع است

ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد، ممنوع است

قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین، ممنوع است

وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و ممنوع است

آگهی‌های فروش سیم کارت که شمارهٔ آن در عنوانِ آگهی درج نشده باشد. ممنوع است

فتیله اجازه دارد در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

ضوابط استفاده از آگهی ها

ضوابط استفاده از آگهی ها

به وب سایت تبلیغاتی جاردونی JARDOONI.IR خوش آمدید

استفاده از جاردونی به هر صورت به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است و جاردونی هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط نخواهد داشت.

شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ جاردونی استفاده می‌کنند.

تلاش جاردونی بر آن است تا، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست انجام پذیرد اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و جاردونی هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ بهره برنده از این سایت ندارد.

جاردونی هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.

کاربرانِ جاردونی در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین جاردونی ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به جاردونی ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

جاردونی اختیار داردکه هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به جاردونی که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و جاردونی هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های جاردونی با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده و می شود و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.

استفاده کننده از جاردونی حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به جاردونی را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

آگهی های فوری

حتما توجه کنید

سایت جاردومی صرفا یک سایت نیازمندی آگهی است و مسئولیت تمامی آگهی ها به عهده آگهی دهنده است و وب سایت جاردونی در مقام تائید و یا تکذیب هیچ کدام از آگهی ها نیست و مسئولیتی را تمی پذیرد. پس لطفا در خرید خود دقت فرمائید.

 

  • کالایتان را در جاردونی نمایان کنید

  • با یک آگهی رایگان کالایتان را در جاردونی جا ر بزنید

  • شاهد گرمی و حرارت کسب و کار و زندگیتان باشید

  • ریز یا درشت فرقی نمیکند

  •  لوازم منزل ، لوازم کودک ، لوازم برقی ، اتو مبیل

  • اجاره آپارتمان ، خرید و فروش خانه ، زمین ساختمان مسکونی ، صنعتی و...

  • محصولات فرهنگی ، محصولات آموزشی  لوازم خودرو و...

  • ثبت آگهی در جاردونی رایگان است

  • راهنمای جاردونی را مطالعه کنید

محبوب ترین آگهی

پژو 206 مدل 86
پژو 206 مدل 86
۱۳۹۵-۱۰-۰۱خودرو سواری160,000,000ریال
بیمه و تا آخر سال _فنی سالم _ کم کارکرد